نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود رایگان فیلم روزگار مجنون

دانلود رایگان فیلم سینمایی روزگار مجنونفیلم سینمایی روزگار مجنون با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است
بعد از قبولی قطعنامه 598 در مرداد 1367، گروهی از منافقین به همراه سربازان بعث به بیمارستان صحرایی حمله کردند. ستاره دختر 28 ساله، پرستار بیمارستان صحرایی به همراه نامزدش مازیار با جمعی از زخمی‌های عملیات به سمت کرمانشاه فرار کرده که بعد از سقوط اسلام آباد به قلعه‌ای در همان نزدیکی پناه می‌برند و…

بازیگران:شیرین عطاالهی، سهیل ب
دانلود رایگان فیلم سینمایی روزگار مجنون
فیلم ایرانی روزگار مجنون به کارگردانی یاسمن نصرتی
کارگردان: یاسمن نصرتی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 12 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 76 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم فیلم: متفاوت | تهیه کننده: رضا آشتیانی
خلاصه داستان: بعد از قبولی قطعنامه 598 در مرداد 1367، گروهی از منافقین به همراه سربازان بعث به بیمارستان صحرایی حمله کردند. ستاره دختر 28 ساله، پرستار بیمارس
دانلود آهنگ محمد حشمتی مجنون نبودم + متن و بهترین کیفیت
ترانه زیبا و دلنشین مجنون نبودم با صدای محمد حشمتی آماده دانلود از جاز موزیک
Exclusive Song: Mohammad Heshmati | Majnoon Naboodom With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمد حشمتی مجنون نبودم
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
کدوم کوه و کمر نقش تو داره یار کدوم مه جلوه ی روی تو داره ♬♫همون ماهی که از قبله زند فریاد نشون از طاق ابروی تو داره ♬♫مجنون نبودم مجنونم کردی از شهر خودم بیرونم کردی وای ♬♫
UpMusicTag دانلود آهنگ محمد
هو المحبوب
ما چه می‌دانیم واقعاً که عاقبت کار چه می‌شود!
همین لیلی و مجنون -که چه‌ها برایشان نسراییده‌اند- اگر به سر منزل وصال می‌رسیدند آیا تضمینی داشت که خوشبخت می‌شوند و یا مجنون روزی به لیلی نمی‌گفت که به خانه پدرت برگرد؟ و یا با اولین غذایی که گیسویی از گیسوان لیلی -که در مدحت آن و گرفتاری قلب به آن، غزل‌ها سراییده شده- در آن بود، مجنون ببر درونش را آزاد نمی‌کرد؟ یا به اولین دمپایی خیس توالت، لیلی واکنش نمی‌داد که ای مجنون مگر ننه‌
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگتم
دانلود اهنگ علیرضا روزگار نمیری از یاد من
دانلود اهنگ قلبم اروم نمیشینه وقتی
دانلود آهنگ علیرضا روزگار دلتنگ تو شدم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار گندم
دانلود آهنگ علیرضا روزگار خانوم من
دانلود آهنگ شاد علیرضا روزگار
اهنگ جدید علیرضا روزگار 97
آورده‌اند که پادشاهی مجنون را حاضر کرد وگفت که تو را چه بوده است و چه افتاده است؟ خود را رسوا کردی و از خان و مان برآمدی و خراب و فنا گشتی. لیلی چه باشد و چه خوبی دارد؟ بیا تو را خوبان و نغزان نمایم، و فدای تو کنم و به تو بخشم. چون حاضر کردند مجنون را، و خوبان در جلوه آمدند، مجنون سر فرو افکنده بود و پیش خود می‌نگریست. پادشاه فرمود آخر سر برگیر و نظر کن. گفت می‌ترسم. عشق لیلی شمشیر کشیده است، اگر سر بردارم سرم را بیندازد.
دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * رابطه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا روزگار باشید.
دانلود آهنگ علیرضا روزگار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Roozegar called Rabeteh With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علیرضا روزگار به نام رابطه

علیرضا روزگار رابطه
مدیاک ››› علیرضا روزگار ››› دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه

منبع : https://mediac.ir/%d8
سال های پیش فکر می کردم همیشه عاشق می مانم. فکر می کردم حتما باید با کسی زندگی کنم که عاشقش می شوم و اگر این طور نشود، نیمه شبی در سی سالگی، مجنون و بی قرار با دستی که روی کاغذ می لرزد، ناگهان از خانه ی امن و بی عشقم بیرون می زنم و در کوچه ها و خیابان های شهر آواره می شوم تا به دنبال معشوقم بگردم.سال های پیش فکر می کردم زندگی همیشه بر یک قرار می ماند. آن روزها نمی دانستم عشقی که بازتابی در خور نداشته باشد، انسان ها را خسته می کند. عاشق را خسته می کند
داستان معروف مجنون عامری و شتر تازه زاییده اش
مجنون به قصد اینکه به منزل لیلی برود، شتری را سوار بود و می رفت از قضا آن شتر بچّه ای داشت شیرخوار
مجنون برای اینکه بتواند این حیوان را تند براند و در بین را معطّل بچه اش نشود بچّه ی شتر را در خانه حبس کرد
و در را بست و شتر را تنها سوار شد و رفت.
عشق لیلی مجنون را پر کرده بود، جز درباره ی لیلی نمی اندیشید
از طرف دیگر شتر هم جز درباره ی بچّه ی خودش نمی اندیشید
بچّه ی شتر در این منزل و لیلی در آن منزل
این د
سلام مجنون عزیزبرای تو مینویسم...راستش از دنیایمان گله دارم...میخواهم از دنیایی بگویم که نام هوس را عوض کردند...و چه نامی مظلومتر و زیباتر از عشق؟ آری مجنون جان...هوس را عشق نامیدند:)از دنیایی برایت میگویم که از زمین تا آسمان با دنیای تو فرق دارد!در دنیای ما معشوق به سرعت تعویض لباس تغییر میکند...گاهی دوتا دوتا معشوق انتخاب میکنند...گاهی صبح برای آن یکی اشک میریزند و شب برای دیگری!
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید صبا صمیمی به نام دیوانه شو
متن آهنگ جدید دیوانه شو - صبا صمیمی
Скачать новую песнюSaba Samimi Divaneh Sho
Текст песни Divaneh Sho Saba Samimi
لیلی چه بود مجنون که بود این قصه یا افسانه بودКакая лилия это было быть безумным
رد و نشان از ان دو نیست اما کسی در خانه بودНикаких следов двоих, но кто-то был дома
لیلی دوران منی مجنون دوران توام

ادامه مطلب
دانلود آهنگ پرسه های مجنون محمد رامزی

دانلود آهنگ پرسه های مجنون محمد رامزی Download Parsehaye Majnoon song by Mohamad Ramezi دانلود آهنگ محمد رامزی پرسه های مجنون با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ پرسه های مجنون محمد رامزی
دانلود آهنگ از اون روزی که رفتی غمت آتیش به جون زد علیرضا روزگار سریال باغ سرهنگ قسمت آخر
Download New Music Alireza Rozegar Az On Roozi
دانلود آهنگ علیرضا روزگار بنام از اون روزی که رفتی پخش شده در سکانس پایانی سریال باغ سرهنگ کامل کیفیت اصلی با لینک مستقیم 

ادامه مطلب
قَیس بن مُلَوَّح(قیسِ بنی عامر)
مشهور به «مجنون لیلی»

مجنون لقب شاعری عرب به نام قَیس بن مُلَوَّح عامری از قبیله عامر از نجد بوده که در نیمه دوم قرن هفتم میلادی می‌زیسته‌است. بر این اساس مجنون عاشق لیلی، دختری از همان قبیله بوده و اشعاری برای وی می‌سروده‌است. این اشعار چنان در میان اعراب مؤثر افتاد که دست‌کم تا دو قرن بعد، هر شعری که نام لیلی در آن بود، به وی منسوب می‌شد. این اشعار و حکایات، طی دویست سال بعد جمع‌آوری شد و در این مدت دست‌
کوتاه درباره ی گرایش مجنون به حیواناتگرایش عجیب مجنون به نگهداری و پشتیبانی از حیوانات، پس از بی نتیجه ماندن تلاش هایش برای به فرجام رسیدن عشق ِ میان وی و لیلی، از دام گرفتن و پرداخت هزینه ی صید به صیادان برای رها کردن حیوانات به دام افتاده ای مثل آهو و گوزن، نوازش عاطفی - شهوانی، بوسه زدن بر چشم و خط و خال آهوان و تک گویی با حیوانات به دام افتاده در بازنمایی روایت میان خود و لیلیتبدیل شدن آهو به حیوان توتمی در ذهن مجنون (زنهار وی به صیادان ِ آ
ای تو چون شمعی ومن باشم ترا پروانه ایمن همه سرمست از عشق تو چون فرزانه ایدل به عشقت مبتلا،اما جفا کاری چرا؟ای که دربزم دل ما ساقی میخانه ایدر میان عاشقان ای دل غریبی می کنیای که در این انجمن با عشق ما همخانه ایگفتم از فرهاد پرسم راه ورسم عاشقیگفت شیرین بامن مجنون مگر دیوانه ایبی جهت از ساغر ومی گفتم ای آرام جانعذر خواهم زین سخن چون نور این کاشانه ایجان (ناظم)باش عاشق همچو لیلی و چو مجنونعاشقی کن روز و شب تا گویمت مستانه ای
یک زمانی، در دوران خیلی نوجوانی، به واسطه شرکت در مسابقات وبلاگ نویسی و رتبه اول کسب کردن، متعلق شدم به این آستان و این مجال ، برای نوشتن حرف ها، درد ها، بی حوصلگی ها و... یا خوبی ها، خوشی ها، البته اگر اصل چراغ خاموش را رعایت نخواهم کردن!!!
آن موقع ها کسی بود به نام لیلای مجنون، اسم وبلاگش بود، که البته هرچه گشتم پیدایش نکردم تا از متن هایش برایتان بنویسم بدانید چه مجنونی بود برای خودش!!!
تا آنجایی که یادم می آید، معشوقش، دقت کنید، معشوقش رهایش
بعضی وقتا ادم یه دل نوشته ای برای پروفایلش میذاره به یاد کسی که دوستش دارد و از او دور است. 
که ناگهان سرو کله یه آدم دیگه پیدا میشه ینفر که زیاد هم خوشت نمیومده از اون . میاد میگه پروفایلت رو چک کردم و  غیره 
نمیدونم اینطور مواقع خدا چی میخواد بگه
شاید میخواد بگه اون ادمی که دوسش داری با این فردی که ازش متنفر هر دو یجور ادم هستن هر دو شبیه هم هستن ولی یکیشون عاشقشی یکی دیگه ازش متنفری.
عشق و تنفر همین هست دوروی یک سکه. 
ممکنه اون ادمی که ما عاشقش
یک زمانی، در دوران خیلی نوجوانی، به واسطه شرکت در مسابقات وبلاگ نویسی و رتبه اول کسب کردن، متعلق شدم به این آستان و این مجال ، برای نوشتن حرف ها، درد ها، بی حوصلگی ها و... یا خوبی ها، خوشی ها، البته اگر اصل چراغ خاموش را رعایت نخواهم کردن!!!
آن موقع ها کسی بود به نام لیلای مجنون، اسم وبلاگش بود، که البته هرچه گشتم پیدایش نکردم تا از متن هایش برایتان بنویسم بدانید چه مجنونی بود برای خودش!!!
تا آنجایی که یادم می آید، معشوقش، دقت کنید، معشوقش رهایش
 ای بی تو دل تنگم بازیچه ی طوفان ها
چشمان تب آلودم باریکه ی باران ها
مجنون بیابان ها افسانه مهجوری است
لیلای من اینک من مجنون خیابان ها
آویخته ی دردم آمیخته ی مردم
تا گم شوم از خود گم در جمع پریشان ها
با این تپش جاری تمثیل من است آری
این بارش رگباری بر شیشه ی دکان ها
با زمزمه ای غم بار تکرار من است انگار
تنهایی فواره در خالی میدان ها
دریاب مرا ای دوست ای دست رهاننده
تا تحته برم بیرون از ورطه طوفان ها
مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد
کز دست بخو
هوالحقهمه چیز از یک زمستان شروع شد از یک زمستان سرد و پر برفی،  آن روز پاهای پدرم یخ زده بود دستانش هم از سرما کرخت و بی حس شده بود
عصر بود که رسید خانه مثل همیشه با یک سکووووت و طمانینه خاصی که جزئی از وجودش بود نشست کنار کرسی پاهایش را زیر کرسی دراز کرد دستانش راهم چسباند تا گرم بشود از حالت صورتش مشخص بود گرم شدن دست و پاهایش درد خاصی را سر ریز میکند در تمام وجودش
من مثل همیشه نشسته بودم پشت دستگاه قالی، لیلی و مجنون را میبافتم توی نقش قالی م
اگه می سن بالا بوره بالاتر از ۵۰ بوره می چش سو شونه کم ک م می سر می شونه نم نمجانم دوستای شادومادآی جانا اگه شه دست بیرم عصا داروخانه دوا بیرم اگه خیلی پیر بووشم از عاشقی سیر بووشم دیر عاشقی ره کورمه چند سال بخوایستی ره کورمهاگه تو لیلی بووشی می داشتی ناشتی بووشیی اگه مثل شمع بواشم تو هم پاپلی بووشی دیر عاشقی ره کورمه مجنون و لیلی ره کورمه چند سال بخوایستی ره کورمه جان شه دنیای غمی دا
------
دانلود آهنگ همه حواسم پاییز امساله از یوسف زمانیگبتار ب
اگه می سن بالا بوره بالاتر از ۵۰ بوره می چش سو شونه کم ک م می سر می شونه نم نمجانم دوستای شادومادآی جانا اگه شه دست بیرم عصا داروخانه دوا بیرم اگه خیلی پیر بووشم از عاشقی سیر بووشم دیر عاشقی ره کورمه چند سال بخوایستی ره کورمهاگه تو لیلی بووشی می داشتی ناشتی بووشیی اگه مثل شمع بواشم تو هم پاپلی بووشی دیر عاشقی ره کورمه مجنون و لیلی ره کورمه چند سال بخوایستی ره کورمه جان شه دنیای غمی دا
------
------
------
------
------
------
انسان دو وجه دارد.
وجهی علیه او و وجهی همراه او
تمام بیچارگی و بدبختی ما انسان‌ها سر رفت و آمد میان این سر و آن سرِ وجودمان است.
ما شبیه ژله‌ای هستیم که یک لحظه آرام و قرار نداریم.
گاهی علیه خودمان می‌شویم و گاهی له.
سر در گمی وقتی پایان می‌پذیرد که انتخاب کنیم در کدام جبهه ثابت بمانیم.
میانه ماندن دردی دوا نمی‌کند.
می‌شویم مثل مجنون و شترش که مجنون به هوای منزل لیلی سوارِ شتر بود و حرکت می‌کرد اما ماده شتر در فکر بچه‌اش بود. مجنون از خود بیخ
تحقیق درباره داستان لیلی و مجنون    
تحقیق درباره داستان لیلی و مجنون
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:11     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : داستان لیلی و مجنون عشق لیلی و مجنون از علاقه‌ی معصومانه‌ی دو کودک مکتبی سرچشمه می‌گیرد، تعلق خاطری دور از تمنّیات جنسی که هر دو در یک مکتبخانه‌اند و ظاهراً در مراحل خردسالی. اما کار ه ...دریافت فایل
دانلود اهنگ صالح صالحی عاشق مجنون
تمام آهنگهای صالح صالحی
دانلود آهنگ صالح صالحی دورت بگردم
دانلود آهنگ صالح صالحی رفیق قدیمی
دانلود اهنگ عطر عجیب صالح صالحی
دانلود تمام اهنگهای صالح صالحی
صالح صالحی سرگردون
اهنگ صالح صالحی رفیق قدیمی
آنروز که دیدم من سیمای ترادرراهعاشق شدم ومجنون ازعشق شدم آگاهمن مست نگاه تو، چشمم به طواف تودیدم چو سراپایت آنگاه کشیدم آهدرکوی تو گم گشتم دیوانه خم گشتمآنگه که نهادم من ازعشق قدم درراهتوبودی ومن اما مهجور زیکدیگرمن غمزده ازهجران دلداده وخاطرخواهازتونتوانم گفت افسانه افسونگردلداده شیدا و دلباخته ی ناگاهدرقلب توحس کردم غوغای شعف گونهوقتی که نگاه من باچشم توشدهمراهمجنون توام بنگر احساس وکلامم رایک بوسه بده من را بنمای سخن کوتاه
برای  لیلی شدن 
پیش از انکه مجنون بخواهی 
باید حال عشق داشته باشی 
میدانی چه طور ؟
برو و در خاک های عاشقان 
با مجنون های بی سر و نشان 
نفس بکش
کجاست خاک عاشقان ؟
خاک عشق 
همان جایی است 
که پروانه ها 
بر روی مجنون های شلمچه و طلائیه 
تربت کربلا 
میسازند ..... 
لیلی 
در امواج پر خروش اروند
در نیزار های گرم هور 
در سنگریزه های دوکوهه
بر روی رمل های بی تاب و بی قرار فکه
فقط 
نشان 
عشق 
را می جوید  
اری 
لیلی 
با هر
یا فاطمه
یا علی 
یا حسین
دوباره 
جان
ما که رقصیدیم به هر، سازی زدی ای روزگار
دل به تو بستیم و آخر ، دل شکستی روزگارخوب بودم پس چرا کاتب برایم غم نوشتکی روا باشد جوابم ،با بدی ای روزگار
فارغ التحصیل دانشگاه درد و غصه امبهر شاگردت عجب، سنگ تمامی روزگار
گر برای دیگران مثل بهاران سبز سبزبهر من پاییزی و ،فصل خزانی روزگارمیکنم دلخوش به هرچیزی حسودی میکنیمثل رهزن میزنی، بر خنده ام چنگ روزگار
کاش می گفتی ز آزارم چه حاصل میشودوای عجب بی معرفت ،اهل جفایی روزگار
چون پرنده با چه شوقی ل
دیشب سراغ کوچه های قدیمی خاطر رفتم . . . . هنوز هم همانی بود که بود . . . .  رد پاهای عاشقی ، اون بوته  یاس رازقی، کافه مجنون . . . . کافه مجنون ، هنوزهم پرشاخه بود وبا آن سایه مهربانش، و وقتی باد توی گیسوان برگی ش می پیچید ، زمزمه عاشقی . . . . وهنوزهم سینی فنجان چای تازه رو تو دستش  برا ی آنهایی که لحظه ای کنارش می نشینند،  تعارف میکرد . . . .
یادم آمد چه راحت همه این سادگی هارو با جاروی  فراموشی کشیدن ،روی رد پاهااز یاد بردی .  . . . ،کاش همین قدر که یادم هست
بسم رب الرفیق
همیشه بعدِ پشیمونی از قضاوت‌ در نگاه اول، به این فکر می‌کنم که چقدر پر شده‌م از آگاهی‌های بی‌فایده! چیزهایی که می‌دونم درست‌اند ولی بهشون عمل نمی‌کنم.
من فهمیدم که از ظاهر آدما نمی‌شه قضاوت کرد، من شنیدم که انّ اکرمکم عندالله اتقاکم! به من گفتن که اگر دیدی شخصی شب گناهی ازش سر زد، صبح با این چشم که گناه‌کاره نگاهش نکن؛ چه بسا توبه کرده باشه و... ولی انگار یه "من" ِ خودبرتربینِ توخالی همیشه به من چسبیده! و حتی جاهایی که حواسم
دانلود آهنگ مرتضی اشرفی دل عاشق
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دل عاشق * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مرتضی اشرفی باشید.
دانلود آهنگ مرتضی اشرفی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Morteza Ashrafi called Dele Ashegh With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ دل عاشق مرتضی اشرفی
دل عاشق چه میدونه، چی خوبه! چی بد!دل اگه عاشق بشه؛ میشه برات مصیبتدلی که عاشق بشه؛ کوره دیگهفقط یه بنده اس، که عشقشو میگه
دانلود آهنگ بهنام بانی قرص قمر
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قرص قمر * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Ghorse Ghamar With online playback , text and the best quality in mediac

دانلود اهنگ بهنام بانی اجرا شده در پایتخت 6 ( شش )

متن ترانه بهنام بانی به نام قرص قمر
عاشق و در به درم تویی قرص قمرمزده امشب به سرم که دلت را ببرمتویی طن
چه غریبانه، دست در دستِ تنهایى خود، از کوچه هاىِ تاریک عمرم عبور مى کنم و آرام و بى اعتنا به له شدن برگهاى زردِ جوانى، ساعت ها در گوشه اى به تماشاى حجمِ عریانِ درختانِ پاییزى مى نشینم و در اندیشه ى رویایش با او به خواب مى روم تا هر دو به پیشوازِ بادهاىِ سرزمین هاىِ دور رویم و از رقص موهاى لیلىِ خود مجنون شویم، گاه و بى گاه صداى مبهم خنده هاى خوشبختى مرد و زنى در گوشم طنین انداز مى شود و من براى لحظاتى کوتاه خود را غرق در کابوس کاغذهاى مچاله شده
                               چشم آلوده کجا دیدن دلدارکجا؟                               دل سرگشته کجا وصف رخ یارکجا؟                               قصه عشق من وزلف تو دیدن دارد                               نرگس مست کجا همدمی خارکجا؟                               سرعاشق شدنم دل بشودخادم تو...                             خدمت عشق کجا نوکرسربارکجا؟                             کاش درنافله ات نام مجنون هم ببری                      
دانلود آهنگ وقتی رفتی باز هوا بد شد محمد زارع
Download Music Mohammad Zare Vaghti Rafti Baz Hava Bad Shod
دانلود اهنگ وقتی رفتی باز هوا بد شد از محمد زارع با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود اهنگ خاطره انگیز وقتی رفتی باز هوا بد شد از محمدزارع
دانلود آهنگ قدیمی وقتی رفتی باز هوا بد شد زارع
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
تکست و متن آهنگ محمد زارع وقتی رفتی باز هوا بد شد
وقتی رفتی باز هوا بد شد روزگار از بدی بدتر شد
وقتی رفتی آسمون تر شد گریه ابرا

متن آهنگ بهار راغب
دانلود آهنگ راغب بهار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بهار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , راغب باشید.
دانلود آهنگ راغب به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ragheb called Bahar With online playback , text and the best quality in mediac
بهار بهار اومده تا باز منو هوایی کنه با عطر نفسهای توبهار داره در میزنه به هرکجا سر میزنه ببین که دستاشو میذاره توی دستای تودیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توام

متن آهنگ بهار راغب
دانلود آهنگ راغب بهار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بهار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , راغب باشید.
دانلود آهنگ راغب به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ragheb called Bahar With online playback , text and the best quality in mediac
بهار بهار اومده تا باز منو هوایی کنه با عطر نفسهای توبهار داره در میزنه به هرکجا سر میزنه ببین که دستاشو میذاره توی دستای تودیوونه و مجنون توام این حالمو مدیون توا
مراحل ثبت نام ئر جشنواره هنری و ادبی حماسه مجنون به شرح زیر می باشد :
1. مطالعه کامل و دقیق فراخوان 
2 . تکمیل فرم ثبت نام 
3. ارسال اثر *
* هنرمندان عزیز بجهت تسهیل در ارسال ، می توانند با انتخاب یکی از راه های زیر  آثار خود را ارسال کنند :
الف) فرم ثبت نام پرینت گرفته شده و تکمیل شود + اصل اثر  = به صورت پستی یا حضوری به دفتر دبیرخانه ارسال می گردد.
ب) فرم ثبت نام در نرم افزار word تکمیل شود + فایل اثر  در قالب CD  = به صورت پستی یا حضوری به دفتر دبیرخانه ار
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام رابطه از رسانه نویز پلاس
موزیک احساسی و غمگین و بسیار زیبای علیرضا روزگار عزیز

علیرضا روزگار رابطه
ترانه : امیر بزرافشان ، تنظیم: هادی برهان ، آهنگ: رایان
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ با کیفیت 320
جمعه ها فرهنگ ناب انتظار مهدی است/شیعه پاک و ولایی افتخارمهدی است/در کمندعشق بازی ماغلام درگهش/شیعه مجنون فراق آن نگارمهدی است/لحظه های درعبادت اتصال حق بود/اشک هم وقت توسل درشکار مهدی است/عشق پیغمبرو آلش حال دیگرمیدهد/حب او ازلطفهای کردگارمهدی است/درنمازجمعه ها هم لشکرش آماده باش/کشورایران چویار بیشمارمهدی است/وقت هم عهدی ماشدباامام ورهبری/باولایت تاشهادت آن شعار مهدی است/گفته شدروز ظهورش جمعه ای سرمیرسد/روزهای خوش به عالم روزگار مهدی
همت همت مجنون صدامو داری ؟

همت همت مجنون صدامو داری ؟
همت همت مجنون صدامو میشنوی ؟ همت همت مجنون
مجنون جان به گوشم ؟
حاج همت اوضاع خیلی وخیمه
محاصره تنگ شده اسیرامون خیلی زیاد شدن خوبها دیگه نمیتونن تحمل کنن
خواهرا و برادرا رو اینجا دارین قیچی می کنن
اینجا شیطان مدام شیمیایی میزنه
خیلی به بچه ها تذکر میدیم ولی دیگه اثری نداره
عامل خفه کننده دیگه بوی گیاه نمی ده بوی گناه میده !
همـــــــــــــــــــــتـــــ جـــان
برادرا هم دیگه به
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک و مصطفی پاشایی به نام روزگار
Sina Sarlak & Mostafa Pashaei - Roozegar
ترانه : پارسا سیمین مرام ؛ موزیک : مصطفی پاشایی ؛ تنظیم : مهدی حسنی
+ متن ترانه روزگار از سینا سرلک و مصطفی پاشایی
روزگار باز دوباره یاد من میاره / روزای سخت عمرمو
ای بهار عمر من چه روزایی / که تو نبود تو میمردمو

ادامه مطلب
انسان یک موجود مرکّب است. این حقیقت را نباید فراموش کرد که در انسان، واقعاً دو «من» حاکم است: یک من انسانی و یک من حیوانی که من حقیقی انسان،آن من انسانی است و چقدر مولوی این مسئله تضاد درونی انسان را عالی در آن داستان معروف «مجنون و شتر» سروده است!

همچو مجنون در تنازع با شتر / گه شتر چربید و گه مجنون حر
میل مجنون پس سوی لیلی روان/ میل ناقه از پی طفلش روان
گفت ای ناقه چو هر دو عاشقیم/ ما دو ضد بس همرهی نالایقیم
جان گشاده سوی بالا بالها/ تن زده ا
‍ اسم رمـان: دختری از دیار آتش (کارما)
✏️نویسنده: مهدیس.ع
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی 
تعداد صفحات: 101
خلاصه:
دختری از تبار درد و قلبی به مهربانی خالقش. زندگی با او بد کرد اما او نه. عاشقی که به عشقش واژه‌ی خیانت چسبید و دیگر دم از عشق نزد. یک روز چشمانش را باز کرد و بست تمام درهایی را که به یارش ختم می‌شد. او را کشت در اعماق وجودش و در دنیای واقعیت‌ها... حال اوست و اتاقی سرد با دیوار‌های بلند و لباس‌های گشاد آبی. حال اوست و مجنون بودنش...
‌  دختری از د
بزرگ شد...
حُرمت گذاشت هر که به زهرا(س) بزرگ شداندازه‌ی تمام دو دنیا بزرگ شد
در وادی حسین هرآن که قدم گذاشتقطره ولی به وسعت دریا بزرگ شد
مجنون خلوص داشت اگر ماندگار ماندمجنون بزرگ شد که لیلا بزرگ شد
اینجا ادب مسیر رسیدن به قُلّه هاستسَر خَم نمود حضرتِ  حُر  تا بزرگ شد
او سجده کرد و قبله‌ خود را عوض نمودتیره نماند و چون شب یلدا بزرگ شد
آغوش وا نمود و پذیرفت توبه رادر پیش خلق بیشتر آقا بزرگ شدحُرّ پیر وادی همه‌ اهل توبه استبر اهل توبه مُرشد و با
‍ اسم رمـان: دختری از دیار آتش (کارما)
✏️نویسنده: مهدیس.ع
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی 
تعداد صفحات: 101
خلاصه:
دختری از تبار درد و قلبی به مهربانی خالقش. زندگی با او بد کرد اما او نه. عاشقی که به عشقش واژه‌ی خیانت چسبید و دیگر دم از عشق نزد. یک روز چشمانش را باز کرد و بست تمام درهایی را که به یارش ختم می‌شد. او را کشت در اعماق وجودش و در دنیای واقعیت‌ها... حال اوست و اتاقی سرد با دیوار‌های بلند و لباس‌های گشاد آبی. حال اوست و مجنون بودنش...
‌  دختری از د
علیرضا روزگار لیلا بانو
دانلود آهنگ علیرضا روزگار بنام لیلا بانو
برای دانلود فول آلبوم علیرضا روزگار اینجا کلیک کنید
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ لیلا بانو با صدای علیرضا روزگار
شعر علیرضا روزگار موزیک علیرضا روزگار تنظیم هادی برهان
میکس و مسترینگ هادی برهان
دانلود موزیک علیرضا روزگار بنام لیلا بانو با لینک مستقیم و پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار بنام لیلا بانو
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی لیلا بانو علیرضا روزگار
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی_  ۱۵ رجب ۹۸ حسینیه صنف لباس فروشها
آن بانویی که داشت نورش جلوه ی ربآن بانویی که بود نامش زینتِ أبآن بانویی که جلوه بخشیده به مکتبدر بستری بی سایه بان می سوخت در تبای روزگار پست، بد کردی به زینببا صبرِ زهرایی حماسه آفریدهیک زن چگونه این همه غربت چشیده؟!بی بی چه زجری بین نامحرم کشیدهدر ازدحام دشمنانش شد معذبای روزگار پست، بد کردی به زینبآن قدر بر دستش، نشانِ ریسمان دیدآن قدر داغ و روضه های بی کران دیدآ

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

میکشم از هجر او صد جامِ خون دل به دوش
               میبرم در هر قدم وجدانِ آب و گل به دوش
     من غم هجران خورم غافل غم بود و نبود
               حسرت دنیا چرا باید کشد عاقل به دوش

سوی میخانه روم هرشب پریشانتر ز پیش
              تا مگر پیدا کنم ساقیِ خونِ دل به دوش

وصلِ او ممکن نباشد اندر این ماتمسرا
            کی تواند غمزه ی او را کشد جاهل به دوش
     در پی محمل دویدن، شرط مجنون بودنست

یک شبی مجنون نمازش را شکست ...
یک شبی مجنون نمازش را شکست
بی وضو در کوچه لیلا نشست
عشق آن شب مست مستش کرده بود
فارغ از جام الستش کرده بود
سجده ای زد بر لب درگاه او
پُر ز لیلا شد دل پر آه او
گفت یا رب از چه خوارم کرده ای
بر صلیب عشق دارم کرده ای
جام لیلا را به دستم داده ای
وندر این بازی شکستم داده ای
نیشتر عشقش به جانم می زنی
دردم از لیلاست آنم می زنی
خسته ام زین عشق،دل خونم نکن
من که مجنونم تو مجنونم نکن
مرد این بازیچه دیگر نیستم
این تو و لیلای تو... من
پیاده به سمت خانه می‌آمدم و هوای اردیبهشت را بو می‌کردم و با وسواس نفس می‌کشیدم. هوا تاریک شده بود، تاریکِ هنوز روشنِ بعد از غروب. نزدیک که می‌شدم صدای حرف زدنشان به گوشم خورد. دو مرد جوان با لباس‌ کار کدر که نشسته بودند روی پله‌های جلو خانه‌ای، کنج تاریکی در سایهٔ برگ‌ها. یکی با هیجان و آب‌و‌تاب برای دیگری از دوستش می‌گفت که با دست خالی شوهرِ یک دختر ثرومتند شده بود. بله، راست راستی دخترِ کارخانه‌دارِ اصفهان را گرفته بود! "کارخانه‌دا
عشق یا ترشح یک هورمون؟
عاشق شدن حاصل ترشح هورمونی به نام اکسی توکسین است.
زمانی که به طرف مقابل فکر کنید با تحریک قسمتی از مغز این هورمون بیشتر ترشح میشود؛ احساس عجیبی که در زمان عاشقی تجربه می کنیم، تا حد زیادی تحت تاثیر این هورمون هست.
هر چه بیشتر به معشوقه خود فکر کنید ترشح هورمون در مغز بیشتر میشود و شما را بیشتر درگیر میکند.
اگر دقت کرده باشید در عشق های ماندگار هیچگاه دو عاشق به هم نرسیده اند مثل لیلی و مجنون و شیرین و فرهاد!
اما به مرور ز
محمدرضا علیمردانی روزگار
دانلود آهنگ زیبای محمدرضا علیمردانی بنام روزگار
موسیقی تیتراژ سریال کامیون
دانلود موزیک محمدرضا علیمردانی بنام روزگار با لینک مستقیم و پخش آنلاین
شعر محمود حبیبی تنظیم داریوش صالح پور
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی روزگار محمدرضا علیمردانی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محمدرضا علیمردانی به نام روزگار
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ روزگار با صدای محمدرضا علیمردانی
آهنگ ایرانی محمدرضا علیمردانی بن
بحث بعدی در رابطه با مجنون بودن قاتل است. فرد مجنون نیز مانند نابالغ مسئولیت کیفری ندارد و اگر مرتکب جرمی مانند قتل گردد؛ مجازات نمی‌شود. هرچند فرد مجنون که اراده یا قوه عقل برای رفتارهای خود ندارد نباید مجازات شود اما اگر حالات و رفتار وی خطرناک بوده و آزاد بودنش باعث اخلال در امنیت و نظم جامعه باشد؛ در اینحالت وی نباید رها شود و طبق قانون تا زمان بهبودی یا رفع حالت خطرناک در مراکز و بیمارستان‌های روانی مشخصی نگهداری و مراقبت می‌شود.
نکته
متن ترانه محسن بیات به نام نگار محبوب

دله دیوانه ی دیوانه ی دیوانه پسندتا تو را دیده نفهمیده سرش خورد به سنگدر خیالم با تو عاشقی میکردممن نمیدانم باید چه کنم با دل تنگتو بخواهی که یک شهر باشد پی توچه کنم راه بیاید کمی این دل تومن نخواهم که بمانی به اصرار منروز و شب فکر توام من , گفتم که به تومن به دنبال توام و از نگاهت پیداستدنیامی و دل تو فارغ از این دنیاسخیره به چشم تو که چشم تو دریا داردمن بی تو مثل مجنون بی لیلاسمن به دنبال توام و از نگاهت پ

من فضا رو دوست دارم. آدم فضایی‌ها رو هم. اصلا هرچی از فضا بیاد...
بعد از اون سیگنال‌ها یه خبر اومد که قراره یه شهاب‌سنگ بخوره زمین و همه چیز رو به فنا بده. خبر اینقد هیجانی و بدون بازتاب بود که اصلا نیاز نداشت پیگیری کنم واقعیه یا نه؟! خب معلوم بود این خبر اگه واقعی باشه مثه بمب میترکید نه اینکه فقط ما ایرانی‌ها با میانگین ضریب هوشی ۸۴ بهش توجه کنیم!
اما کاش واقعی بود. چه لذتی داشت خبر اینکه قراره همه باهم نابود شیم. خیالمون راحت باشه دیگه هیچ
دانلود آهنگ امید حاجیلی یار یار
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * یار یار * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امید حاجیلی باشید.
دانلود آهنگ امید حاجیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Omid Hajili called Yar Yar With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ یار یار امید حاجیلی (اجرا شده در برنامه دورهمی مهران مدیری نوروز 99)
یه عاشق دیوونه یه ناز دلبرونه یه دل مثال مجنون آره یه حال عاشقونهیه عشق بی رقی
دانلود کامل سریال دنگ و فنگ روزگار بالینک مستقیم
دانلود رایگان سریال تلویزیونی دنگ و فنگ روزگار با کیفیت عالی HDTV
دانلود کامل سریال دنگ و فنگ روزگار با کیفیت HD
سریال ایرانی دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزدآبادی
کارگردان: جواد مزدآبادی | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار: فروردین 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 576p
فرمت: MKV | حجم هر قسمت: 250 مگابایت | پخش از شبکه یک
خلاصه داستان: درباره ارتباط دو دوست (ب
دانلود آهنگ روزگار درد سعید داوری

دانلود آهنگ روزگار درد سعید داوری Download Roozegare Dard song by Saeed Davari دانلود آهنگ سعید داوری روزگار درد با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ روزگار درد سعید داوری
دانلود کامل سریال دنگ و فنگ روزگار بالینک مستقیم
دانلود رایگان سریال تلویزیونی دنگ و فنگ روزگار با کیفیت عالی HDTV
دانلود کامل سریال دنگ و فنگ روزگار با کیفیت HD
سریال ایرانی دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزدآبادی
از قسمت 1 اول تا 12 دوازدهم آماده دانلود میباشد | سایت چیزها
کارگردان: جواد مزدآبادی | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار: فروردین 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 576p
فرمت: MKV | حجم هر قسمت: 250 مگا
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا

دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا Download Roozegare Ajib song by Shahrooz Pedram Nia دانلود آهنگ شهروز پدرام نیا روزگار عجیب با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا
دانلود اهنگ جدید و شاد علیرضا روزگار – لیلا بانو
Download New Song Alireza Roozegar – Leila Banoo
همراه با متن موزیک لیلا بانو

متن آهنگ لیلا بانو علیرضا روزگار
دلم تنگ شده برات لیلا بانونشستم سر رات لیلا بانویه وقت دیر نکنی من بمیرمسر راهتو اون دنیا بگیرمای دلم تنگ شده برات لیلا بانو نشستم سر راهت لیلا بانویه وقت دیر نکنی من بمیرم سر راهتو اون دنیا بگیرمدو چشمام درد به چشمونت نشیند نیاد روزی که چشمام توی نبیندیه وقتی نشنوم یاری گرفتی اگر گوشم شنید چشمم نب
پیاده به سمت خانه می‌آمدم و هوای اردیبهشت را بو می‌کردم و با وسواس نفس می‌کشیدم، انگار که بشود ذخیره‌اش کنی برای روز مبادا. هوا تاریک شده بود، تاریکِ هنوز روشنِ بعد از غروب. نزدیک که می‌شدم صدای حرف زدنشان به گوشم خورد. دو مرد جوان با لباس‌ کار کدر که نشسته بودند روی پله‌های جلو خانه‌ای، کنج تاریکی در سایهٔ برگ‌ها. یکی با هیجان و آب‌و‌تاب برای دیگری از دوستش می‌گفت که با دست خالی شوهرِ یک دختر ثرومتند شده بود. بله، راست راستی دخترِ کار
دلنوشته: دیوانه ی بدون مجنون

به نام عشق
روزها می گذرد . درد تنها شدن من بیشتر و بیشتر میشود.
خبری از حالش ندارم . 
حالم خراب خراب است .
وقتی که می‌رفت؛ التماسش کردم ؛قسمش دادم به آن کس که می پرستید .
اما گوش های او پر بود و نمیشنید ومن محتاج نگاهی از سوی او بودم .
او رفت .
 عاشقانه من تمام شد .
مثل بقیه نبود .برای من فرق داشت . برای همه پر از شیرینی و راحتی بود اما برای من پر از تلخی و سختی بود .
آری زندگی خیلی تلخ تر از اشک و ناله ی تو هستند .
پس تو نیز
دانلود سریال دنگ و فنگ روزگار با کیفیت بالا
سریال ایرانی دنگ و فنگ روزگار
کاری طنز و با کیفیت است و بازیگران زیادی
در ساخت آن سهیم هستند
از جمله سیروس گرجستانی و مهم نادری سریال دنگ و فنگ روزگار قرار است در 30 قسمت 45 دقیقه ای ساخته شود
این 30 قسمت 45 دقیقه ای شما را حسابی خواهد خنداند.
چون خنده بر هر درد بی درمان دواست
و هیچ کدام ما نمی توانیم
بیخیال خنده هایمان بشویم. بگذریم به نظر می رسد لوکیشن های زیادی برای سریال در نظر گرفته شده است
مثلا لوکی
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام با نفس هات با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Alireza Roozegar Called Ba Nafashat

دانلود آهنگ علیرضا روزگار به نام با نفس هات

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
جان می دهی اگر ببینی شمر راهی قتلگاه است... شمر می رود و جان زینب هم... که خنجری است در دستان شمر... قالب تهی می کنی اگر جابر بگویدت که پیامبر گفت، به قیامت فقط شیعیان علی را به نام پدر می خوانند و باقی به نام مادر، که شرم نباشد از ولادت طهارت... ببین که نعل تازه می زنند... و ورق پاره های قرآن به قتلگاه... و شمر می رود... و جان زینب هم... مجنون می شوی تا ابد، اگر بشنوی که شمر بر سینه و حسین در این کلام: «اکنون هم اگر برخیزی و این قساوت به دستان تو نباشد... شفاع
شعر : رضا کاظمی اردبیلی محاوره ای 
موضوع : مجنون     1398/12/15

یِتیشدی   آخشام  یئنَه دَه دوشدون    یادیما  گِجَه لَر بوغولوب    قالمیشام   تَنهاگَل      فَریادیما     گِجَه لر 

بو   غَم لی  آیریلیق  فیکیرسالیب دو    چول لَره  مَنیآلیب دو   آغلیمی   باشدانسالیب دو    دیل لَره   منی

سئودیم سَنی سَن آیریسینعِشقین   مَنه  حارام  اولدو اولونجَک بو عشق ایستَمکاورک دَه   بیر   یارام  اولدو 

بیر  گونه  قالدیم سِوگیلیم آغلادی     داغ ل
اخم نکن به روزگار فرزند آدم...چطور دلت می‌آید؟!روزگار را من و تو می‌سازیم...بیتابی پاییز را هم بگذار به حساب پریشانی او در غم بهار...ما لابه‌لای سرزمین دلمان بذر محبت کسی را کاشتیم که بودنش امان است برای زمینی‌ها، آسمانی‌ها...صاحب‌الزمان است او...درست که یوسفمان را در کوچه‌های غفلت دل گم کرده‌ایم اما با همین دلواپسی‌های کال،این درخت‌ها که زرد شده‌اند روزى سبز می‌شوند.اخم نکن به روزگار، فرزند آدم...خورشید همین حوالی است…
بسم الله مهربون :)
1. میگه تو الان دختر منی،‌ من دختر ضعیف‌ نمیخوام! بهش میگم من ضعیف نیستم، از خودم ناراحتم و ناراحتیم طبیعیه. میگه به پیشنهاد "ف" فکر کن. میگم همتون دروغ گویید، سرتا پا ادعاها و حرف های الکی، میگه دست شما درد نکنه ولی قول میدم من و "ف" ثابت کنیم همه ی پسرا اینجوری نیستن، بهش گفتم اینم یکی دیگه از همون ادعاهای پوچتونه دی:
2. توی سخت ترین و پراسترس آور ترین شرایط زندگیم که شب ها یه ثانیه هم خواب نداشتم با خیال راحت گذاشت و رفت، حتی ن
سه گام بیش نمانده که یلدا به تاراج برود ..این همه طنازی از کف هستی برود ..هر که یار ودلبر برگزید خوشش باد وآنکه این کار نتوانست در انکار بماند قلب بی یار به چه امیدی در استقبال یلدا میگذرد ....غم را رها کن ..تنهایی را جا بگذار ...جامه ی بی وفایی و ناامیدی را بدر ...برای خویشتن مهری نو فراهم نما...روزگار در انتظار لیلی ومجنونی تازه هست تا نوای عاشقانه شان را در شام های زمستانی نجوا کند...مجنون من لیلی ات در سراپرده ی انارهای سرخ و آتشیندر کرشمه های قه
نه!
کاری به کار عشق ندارم! 
من هیچ چیز و هیچ کسی را
دیگر
در این زمانه دوست ندارم 
انگار
این روزگار چشم ندارد من و تو را
یک روز
خوشحال و بی ملال ببیند
زیرا
هر چیز و هر کسی را
که دوست‌تر بداری
حتی اگر که یک نخ سیگار
یا زهر مار باشد
از تو دریغ می‌کند...
پس
من با همه وجودم
خود را زدم به مُردن
تا روزگار، دیگر
کاری به من نداشته باشد
این شعر تازه را هم
ناگفته می‌گذارم...
تا روزگار بو نَبَرد...
گفتم که
کاری به کار عشق ندارم!
قیصر امین پور
نه!
کاری به کار عشق ندارم!
م
ن هیچ چیز و هیچ کسی را
دیگر
در این زمانه دوست ندارم
انگار
این روزگار چشم ندارد من و تو را
یک روز
خوشحال و بی ملال ببیند
زیرا
هر چیز و هر کسی را
که دوست‌تر بداری
حتی اگر که یک نخ سیگار
یا زهر مار باشد
از تو دریغ می‌کند...
پس
من با همه وجودم
خود را زدم به مُردن
تا روزگار، دیگر
کاری به من نداشته باشد
این شعر تازه را هم
ناگفته می‌گذارم...
تا روزگار بو نَبَرد...
گفتم که
کاری به کار عشق ندارم!
قیصر امین پور
به هر جائی برای دیدن تو
به خاک و خون دلم را می کشیدم
ندانستی تو. من خاموش و جوشان
چو مرغی پر شکسته می پریدم
دلم میسوزد اکنون ای دریغا
برای دل غم و حسرت خریدم
بیا بنگر تو حال و روز من را
به چشمانی که غیز ازتو ندیدم
چه حاصل بردی از نامهربانی؟
هزاران حرف سرد از تو شنیدم
ببین حال"رسا" را دل بسوزان
که من از عشق مجنون آفریدم
#گیتی رسائی
تا حالا دقت کرده بودی یک ثانیه چقدر طولانیست؟
مثل یک ثانیه ندیدنت...
مثل یک ثانیه که ندانم کجای این شهری و چقدر دور یا نزدیکی...
مثل یک ثانیه دلتنگ خنده ات شدن...
آه عزیزترینم...
چقدر دنیا بدون تو تغییر میکند...
وقتی از همکلاسی ها جدا شدم و ناخوداگاه دستم رفت روی دکمه ای به تو زنگ بزنم تازه فهمیدم تمام ذهنم پر از تو شده...
مردی که حالا بخشی از وجود من است...
شیرینی خاطراتم... و امیدِ زندگی کردنم...
دلم را خوش کرده بودم این بار بیشتر طاقت میاورم...
اما عزیز
دانلود آهنگ راغب پیچک 
Download New music Ragheb – Pichak
دانلود آهنگ جدید راغب به نام پیچک با لینک مستقیم وکیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ پیچک راغب 
به خورشید بگو نتابه وقتی چشمای تو خوابه
موهات جاده شماله پر پیچ و تابه
تو این نم نم بارون مثل لیلی مثل مجنون بیا
♥♥♥

دانلود آهنگ راغب پیچک

صفحه رسمی اینستاگرام راغب

سایر آهنگهای راغب :
دانلود آهنگ راغب شالت
دانلود آهنگ راغب وقتی دلم عاشق میشه
دانلود آهنگ دلبری میکنی از دل ما با صدای راغب
کتاب پیروزی و شکست پیکاسو ، نوشتهٔ جان برجر ، ترجمهٔ سماء صالح زاده ، نشر حرفه نویسنده

نقاشی هنری است که به ما یاداوری می کند زمان و امر مشهود با هم به مثابه یک جفت ، هستی می یابند. جایی که هستی می یابند ذهن انسان است ، جایی که می تواند رویدادهارا با یک توالی زمانی ، و نُمودهارا با جهان دیده شده هم آهنگ کند . با هستی یافتن زمان و امر مشهود ، دیالوگی بین حضور و غیاب آغاز می شود. 

تنهایی او مانند تنهایی یک مجنون است : زیرا یک مجنون ، از آنجایی که
دانلود قسمت 21 سریال دل,دانلود قسمت بیست و یکم سریال دل
دانلود سریال دل قسمت بیست و یکم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 21 سریال دل با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم :  اجتماعی – عاشقانه
سال تولید : 1398
کارگردان : منوچهرهادی
بازیگران: حامد بهداد – ساره بیات – یکتا ناصر – کوروش تهامی – باحضور سعید راد-بیژن امکانیان – افسانه بایگان-نسرین مقانلو – مهدی کوشکی – علی سخنگو – باهنرمندی مهراوه شریفی نیا – لیلا زارع و بهرام افشاری حمیدر
علیرضا روزگار رابطه
Download New Music Alireza Roozegar – Rabeteh
دانلود آهنگ رابطه به همراه متن آهنگ از
رسانه ویک موزیک
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ
لذت برده باشید جهت حمایت از ما ویک موزیک  را به دوستان خود معرفی نمایید.

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
متن آهنگ سینا سرلک بنام دختر گل فروش

سختیای زندگی رو نمیشه آسون گرفت با حلب پاره نمیشه سقفی تو بارون گرفت نون بیار کباب ببر اسم یه بازى بود فقط تو صف شلوغ فقر حتى نمیشه نون گرفت این روزا از رو ندارى عاشق و معشوق میشن من یه لیلى میشناسم مهرشو از مجنون گرفت دختر گل فروش از بس که گلاشو نفروخت کاسه ی گدایى رو به سمت این و اون گرفت مردی که گلیمشواز توی آب در نیاورد یه اتاق بی اجاره گوشه ی زندون گرفت هیچ کسی زیر پرش گله رو به چرا نبرد نی شکست و رنگ زوز
هرچه زشتی ست درین معرکه زیبا بشود 
اگر از خوابِ گران دیده ی ما وا بشود 
نه فقط یوسفِ مصری ، که خدا را بیند 
دیده ی کور اگر ، سهمِ زلیخا بشود 
بذرِ گل بودن و گل دادنِ تو نیست هنر 
هنر آنست ، خسی زُهره ی مینا بشود 
برکه باشی ، فقط ماه درونت پیداست
آسمان مژده به آنست که دریا بشود 
نشد از هر نَفَسی زنده تنِ مرده ی ما
تنِ ما زنده به انفاسِ مسیحا بشود 
نیست مجنون ، هرآنکس که به لیلا برسد 
هست مجنون ، اگر کشته ی لیلا بشود 
نیست هر رهگذری ، لایقِ چشمِ پُر
دانلود سریال دل با کیفیت Full HD و لینک مستقیم
دانلود سریال دل , دانلود سریال دل با کیفیت عالی 
قسمت هشتم اضافه شد

دانلود قسمت هشتم 8 سریال دل
گروه فیلم :  اجتماعی – عاشقانه
سال تولید : 1398
کارگردان : منوچهرهادی
بازیگران: حامد بهداد – ساره بیات – یکتا ناصر – کوروش تهامی – باحضور سعید راد-بیژن امکانیان – افسانه بایگان-نسرین مقانلو – مهدی کوشکی – علی سخنگو – باهنرمندی مهراوه شریفی نیا – لیلا زارع و بهرام افشاری حمیدرضا نعیمی-تینو صالحی -
دل عالم هوایی و دل عاشق هوایی تر
یه دنیا کربلایی و حسین ها کربلایی تر
شکوه مردها پیداست ولی تو رزم پیداتر
علمدار ها همه زیبا اند ولی بی دست زیباتر
"مجنون اگر افسانه بود تو در مجنون شدی مجنون"
"قاسم صرافان"
 گیلاس، خنک، عینهو یک تکه یخ. انگار گنج پیدا کرده باشیم توی این گرما. از راه نرسیده، می گوید می خواین از مهمونتون پذیرایی کنین ؟ می گویم چشمت به این کمپوتا افتاده ؟ اینا صاحاب دارن. نداشته باشن هم خودمون بلدیم چی کارشون کنیم. چند دقیقه می نش

امروز با دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خدمت شما عزیزان هستیم با کیفیت ۱۲۸ و کیفیت ۳۲۰ ، متن آهنگ لیلی مهدی احمدوند هم برای شما عزیزان تهیه و قرار داده شده است.
دانلود آهنگ لیلی مهدی احمدوند
دلم دلم دلم رو بردی سرم سرم بلا آوردیهی نگو چی میشه مگه بی تو میشه دل برات آوردم داره کادو میشهنگو نگو نگو که میری بگو بگو برام میمیریآسمون ابری با تو آبی میشه چرا لحن کنار تو کتابی میشهبیماری بیداری این عشقمن بیمارمو بیدارمو بیچارمو بیزارمو از این دو
با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب میکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت.
آرشیوی کامل از فیلم های ایرانی در زیر برای شما عزیزان که تعدادی از فیلم ها از سال 1396 تا اکنون به صورت آرشیو قرار گرفته است و جدید ترین فیلم ها بعد از انتشار به همین پست هم اضافه خواهد شد.

آپدیت : فیلم "باورم کن و هزارتو و روزگار مجنون" اضافه شد...
♨️ درخواستی ها : فیلم "ملی و راه های نرفته اش" اضافه شد...

برای درخواست فیلم های ایرانی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
ادامه مطلب
دلم برای خودم تنگ شده...
من این نیستم...من پر از شور زندگی ام و رقص و رنگ و صدای قهقهه...من پر از شیطنتم و موسیقی شاد...من حال خوب کن خودم بودم زمانی ...اما...اما به قول گل محمد کلیدر"روزگار...روزگار..."

*کاش اورولوژی امروز تمام میشد...از فردا شروع دوره ی سخت بیست و چند روزه ی داخلی...خدایا به امید خودت...
به نام حضرت دوست که هر چه داریم داریم
سلام
لیلی و مجنون 
قسمت اول   
 قسمت دوم
در میان هم‌درسان قیس دختری از قبیلۀ دیگری وجود داشت:
آفت‌نرسیده دختری خوب
چون عقل به نامِ نیک منسوبآراسته لعبتی چو ماهی
چون سروسهی نظاره‌گاهی
آهو چشمی که هر زمانی
کشتی به کرشمه‌ای جهانی
در هر دلی از هواش میلی
گیسوش چو لیل و نام "لیلی"
 قیس و لیلی در عالم کودکی با یکدیگر آشنا شدند و به هم انس گرفتند و سرانجام این همنشینی و همدرسی آنها به عشق کشید و آنها را به کلی از
خلاصه داستان : سریال Suits روایت «مایک» جوانی نابغه است که از دانشگاه اخراج شده و روزگار خود را با فروش مواد می گذراند و ناگهان در یکی از معامله های خود هنگامی که از دست پلیس در حال فرار است خود را در میان مصاحبه ای برای گرفتن یک شغل می بیند، آن شغل چیزی نیست جز دستیاری یکی از بزرگترین وکلای آمریکا «هاروی اسپکتر». با اینکه مایک هیچ تحصیلاتی ندارد اما با نبوغ خارق العاده خود هاروی را مجبور به انتخاب خود می کند اما …
دانلود زیرنویس فارسی فصل نهم
هر روز سنگ  ، هر روز گلوله                                               
هر روز سنگ
هر روز گلوله 
هر روز آسمانی 
که بر زمین نمی گرید
هر روز زندگی 
هر روز نوشیدن شراب زندگی 
تو زندگی را در چه پیمانه ای می نوشی؟
پیمانه ی تو 
لیلای توست 
ای مجنون زندگی.
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
دانلود آهنگ مرتضی اشرفی – جان جانان
Download New Music Morteza Ashrafi – Jan Janan

دانلود آهنگ مرتضی اشرفی جان جانان

متن آهنگ مرتضی اشرفی با نام جان جانان

رفاقت ما نذار بپاشه کنارت هستم غمت نباشه
این اتفاق رو یه حسی گفته که هر هزار سال یه بار میوفته
چه عاشقانه نشستی پهلوم منم باهاتم به نقش مجنون
ماجرا اینه که دلم گیره نفسـم میره واسه یارم
اولین باره دل بیمار منو دریاب که تورو دوست دارم
دانلود آهنگ - ( کیفیت عالی 320 )
دانل

دانل

دانل
به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوستسلاماز اون جایی که خودم وقتی داستان رو میخوندم کنجکاو بودم ادامشو ببینم چی میشه یک شب در میان سعی میکنم قسمت جدید از داستان لیلی و مجنون رو ارسال کنم.
لیلی و مجنون 
قسمت اولقسمت دومقسمت سوم
پدر مجنون عزم قبیلۀ لیلی می‌کند و اهالی قبیله که از آمدن سید عامری باخبر می‌شوند به استقبال او می روند.سران قبیله لیلی دلیل آمدن سید عامری را پرسیدند و او پاسخ داد:
گفتا که مرادم آشناییست
آن هم ز پی  دو روشناییست
 سپس
بوی گل سوسن ویاسمن آید                عطر بهاران کنون از سفر آید
جان زتن رفتگان سوی تن آید                رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشته در آید                دیو چو بیرون رود فرشته در آید
بگذر د این روزگار سختر از قبل                بار دگر روزگار چون شکر آید
هر چه مجاهد ز بند و حبس در آید               عصر زوال وستم دگر به یر آید
چشم یزید زمان زحلقه در آید                   رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشت
همه‌جا گرد ناامیدی و انزجار پاشیدن. گره‌ی دار رو دوباره تنگ وتنگ‌تر کردن. کی میزنن زیر این چارپایه و راحتمون می‌کنن؟
این رو دو روز پیش نوشته بودم. وقتی ناامیدی سایه‌شو انداخته بود رو سرمون .اما این بار بر خلاف همیشه نترسیدم که قراره چی بشه؟ انگار مغزم سر شده . قلبم از ظلم به درد میاد اما آروم و بی‌تفاوتم. نه می‌خوام کاری کنم و نه می تونم کاری بکنم. بنزینو ریختن روی شعله‌های زیر خاکستر و آتیشش مثل همیشه فقط دامن بدبخت بیچاره‌ها رو گرفت. م
همه‌جا گرد ناامیدی و انزجار پاشیدن. گره‌ی دار رو دوباره تنگ وتنگ‌تر کردن. کی میزنن زیر این چارپایه و راحتمون می‌کنن؟
این رو دو روز پیش نوشته بودم. وقتی ناامیدی سایه‌شو انداخته بود رو سرمون .اما این بار بر خلاف همیشه نترسیدم که قراره چی بشه؟ انگار مغزم سر شده . قلبم از ظلم به درد میاد اما آروم و بی‌تفاوتم. نه می‌خوام کاری کنم و نه می تونم کاری بکنم. بنزینو ریختن روی شعله‌های زیر خاکستر و آتیشش مثل همیشه فقط دامن بدبخت بیچاره‌ها رو گرفت. م
آهنگ علیرضا روزگار جدیدا
Download New Music Alireza Roozegar - Jadidan
دانلود آهنگ جدیدا به همراه متن آهنگ از رسانه ویک موزیک  با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
   برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها